Sjednocená komunikace

Unified Communications

Technologie sjednocená komunikace (UC) a spolupráce umožňuje připojení jedním dotykem. Tím se hlasová a obrazová komunikace stává snadnou a tak se můžete plně věnovat předmětu hovoru a nikoliv řešit technické problémy. Bezproblémová integrace Plantronics a řešení UC zajišťuje jasný zvuk, konverzaci bez rušivého šumu a možnost připojení ke všem zařízením.

Změňte svou strategii komunikaceuc1

Současná technologie představuje revoluci způsobu naší práce. Místo, aby se práce stávala efektivnější, překotný nárůst počtu komunikačních zařízení může vést k chaosu a bránit efektivní komunikaci.

Změňte své pracovištěuc2

Pracoviště se mění, ale naše potřeba spolupráce je větší než kdykoliv v minulosti. Otevřená pracoviště nahrazují přidělená pracovní místa, vzdáleně pracující spolupracovníci a osobní zařízení umožňují zaměstnancům vybrat si, kdy a kde budou pracovat.

Maximalizuje vaše investice do UCuc3

Naše řešení Unified Communications lze hladce integrovat do vašich technologických systémů a nabízí bezproblémovou cestu k modernizaci vašich komunikačních zařízeni – a tak můžete snadno přizpůsobit vaši infrastrukturu na měnící se styl práce a nové technologie.

Produkty