Kontaktní centra

My v Plantronicsu rozumíme, že vaším hlavním zájmem je poskytování nadstandardních služeb zákazníkům a s naším komunikačním řešením vám pomůžeme změnit vaše zákaznické servisní centrum na centrum superhrdinů. Dnešní kontaktní centra se přeměnila z pouhých call center na zákaznická servisní centra, kde jsou vztahy se zákazníky stmelovány a reputace vaší společnosti je testována s každým požadavkem zákazníka.

Přilákat a udržet zaměstnancekc1

Vaši zaměstnanci jsou vaším největším přínosem. Vybavte vaše zástupce v zákaznickém servisním centru zařízením s nejlepším designem a nejlepším audio systémem a buďte si jisti, že to ocení.

Lepší zkušenosti zákazníkůkc2

S chytrými náhlavními soupravami mohou vaši zástupci v zákaznickém servisu snadno poskytovat zákazníkům přesně to, co potřebují. Vybavte vaše zákaznické centrum nejlepším audio systémem, který minimalizuje hluk pozadí a umožní jasnou komunikaci.

Snižte náklady a zvyšte přidanoukc3 hodnotu

Aby bylo možné provozovat efektivní kontaktní centrum, potřebujete technologii, která funguje. Výrobky Plantronics tradičně poskytují špičkovou audio kvalitu, odolnost a spolehlivost. U EncorePro používáme hliníkové slitiny leteckého průmyslu a laserové svařování, které odolají každodennímu namáhání v kontaktních centrech.

Produkty