Profesionální řešení

Jako průkopník a inovátor v oblasti náhlavních souprav a headsetů poskytuje Plantronics profesionální řešení v podobě vybavení informačních a zákaznických center (Call centra), sjednocené komunikace, letectví a nespočet dalších oborů lidské činnosti.

Sjednocená komunikaceuc2

Technologie sjednocená komunikace (UC) a spolupráce umožňuje připojení jedním dotykem. Tím se hlasová a obrazová komunikace stává snadnou a tak se můžete plně věnovat předmětu hovoru a nikoliv řešit technické problémy.

Více

Kontaktní centrakc2

Dnešní kontaktní centra se přeměnila z pouhých call center na zákaznická servisní centra, kde jsou vztahy se zákazníky stmelovány a reputace vaší společnosti je testována s každým požadavkem zákazníka.

Více

 

Velké firmyvf1

Plantronics je předním dodavatelem podnikových náhlavních souprav. Spolupracujeme s firmami ze všech průmyslových odvětví s cílem pomoci jim překonat komunikační problémy a získat maximum ze zaměstnanců.

Více

Malé a střední podnikánímf3

Co mají společného: otevřené pracoviště, plná kavárna a domácí kancelář? Hluk! Zatímco, každé z těchto prostředí nabízí určité výhody, hluk často představuje ztrátu soustředěnosti.

Více

Letectví a speciální použitílt1

Náhlavní soupravy Plantronics po desetiletí představují jedničku při výběru sluchátek pro komerční piloty. Výběr těchto osvědčených zařízení je založen na tradiční stabilitě, spolehlivosti a výkonu.

Více