Plantronics BackBeat FIT

Perfektní partner pro cvičení, souprava Plantronics BackBeat FIT nabízí vynikající stabilitu, komfort a volnost.

Bezdrátová stereo náhlavní souprava  Bluetooth® je určena pro milovníky aktivního životního stylu; bude dostupná v dubnu

BARCELONA, Španělsko-Mobile World Congress – Plantronics, průkopník v nositelných technologiích dnes oznámila uvedení nejnovější bezdrátové stereo náhlavní soupravy BackBeat FIT vhodné pro milovníky aktivního životního stylu. Souprava kombinuje pohodlí a stabilitu spolu s výjimečnou zvukovou kvalitou. Souprava BackBeat FIT se připojuje pomocí Bluetooth®, je malá a lehká, uživateli umožňuje věnovat se cvičení a současně si vychutnávat oblíbenou hudbu v nejvyšší kvalitě bez zamotaných kabelů. Unikátní design soupravy poskytuje uživateli pohodlné a bezpečné nošení bez ohledu na intenzitu cvičení. Náhlavní souprava bude dostupná počátkem dubna 2014.

„Více než polovina cvičících poslouchá při cvičení hudbu. S náhlavní soupravou BackBeat FIT jsme našli nový způsob motivace bez omezení kabely“ řekl Greg Miller, senior manažer divize stereo Plantronicsu. „Spolu s vynikajícím zvukem a možností přijmout nebo uskutečnit hovory je BackBeat FIT stabilní a pohodná souprava vybavená dalšími bezpečnostními prvky“.

V nedávno provedené studii se 40% respondentů vyjádřilo, že bezpečnostní prvky jsou extrémně důležité zvláště při venkovních fyzických aktivitách v noci. Náhlavní souprava BackBeat FIT je opatřena materiály z jasných barev, jedinečnými reflexními prvky jak na čelence tak i na pažním pouzdru. Tyto prvky zvyšují viditelnost uživatele, jsou důležitým bezpečnostním prvkem při venkovních fyzických aktivitách v brzkých ranních hodinách, večer a v noci. Navíc, sluchátko je konstruováno tak, aby uživatel slyšel zvuky z okolí, což je další bezpečnostní prvek.

Vlastnosti:

  • Stabilní, pohodlná při nošení: Souprava BackBeat FIT zůstává na svém místě. Pevná, ale pružná čelenka udržuje sluchátko na svém místě, zajišťuje stabilní polohu bez ohledu na druhu aktivity.
  • Trvanlivá, odolná proti potu: Souprava je navržena i pro nejintenzivnější trénink, je vyrobena z materiálů odolnými proti potu, navíc je opatřena ochranou Plantronicsu P2i z nano materiálů.
  • Bezpečnost: Jasné barvy a odrazné prvky chrání uživatele BackBeat FIT během dne i noci, unikátní konstrukce sluchátka umožňuje slyšet zvuky okolí.
  • Dva v jednom – pažní pásek/pouzdro: Pažní pásek/pouzdro chrání telefon před poškozením, je vybaveno kapsičkou na klíče od auta.
  • Malá s dlouhou výdrží: Kapacita baterie BackBeat FIT vydrží až 8 hodin poslechu a navíc technologie DeepSleep udržuje baterii nabitou až po dobu šesti měsíců.
  • Vynikající sluchátka: Souprava BackBeat FIT je vybavena výkonnými reproduktory s vlastním kodekem, poskytuje hudbu bohatou na basy s ostrými výškami.
  • Bezdrátová technologie Bluetooth: Užívejte si hudby, videí nebo volání bez drátů.
  • Ovládání bez dotyku: Náhlavní souprava BackBeat FIT umožňuje volání, aniž by bylo nutné dotknout se telefonu.
  • Aktualizace: Aktualizace firmwaru náhlavní soupravy BackBeat je zajištěna aplikací běžící v chytrém telefonu, je tak zajištěna optimální funkčnost.

Více o BackBeat FIT najdete v katalogu produktů.